Špecializujeme sa na výrobu, predaj a servis prídavných zariadení určených pre demoláciu, recykláciu, výkopové práce a prenášanie ťažkých materiálov. Na základe záujmu našich klientov dokážeme zrealizovať rôzne špeciálne požiadavky na prídavné zariadenia. Používame vysokokvalitné materiály, naše produkty spĺňajú tie najvyššie štandardy a radia sa medzi európsku špičku.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

Históriu spoločnosti sme začali písať v roku 1956 založením spoločnosti SAMOS. Od roku 1982 fungujeme pod názvom Arden Equipment. 

V našich začiatkoch sme sa špecializovali na výrobu segmentov pre hydraulické rýpadlá. V priebehu rokov sme paletu produktov a obchodné styky spoločnosti rozšírili. Zamerali sme sa na výrobou nástrojov určených na demoláciu, recykláciu, výkopové práce a prenášanie ťažkých materiálov. Vyrábame drapáky a špeciálne hydraulické nástroje. Patríme medzi TOP 3 firmy na svete vo výrobe nožníc na strihanie železa.

Sídlo spoločnosti Arden Equipment máme v Charleville Mezieres v severovýchodnej časti Francúzska v srdci regiónu, v ktorom spracovanie kovov má dlhú tradíciu. Sme jedinou francúzskou konštruktérskou spoločnosťou, ktorá sa špecializuje na výrobu  hydraulických zariadení pre stavebné stroje . Obrat našej skupiny presahuje 40 miliónov € a v súčasnosti zamestnávame cca 250 ľudí.

Vďaka vysokej kvalite a dostupnej cene máme spokojných zákazníkov z celého sveta. O potreby našich zákazníkov sa staráme v dcérskych spoločnostiach v Nemecku, Belgicku, Španielsku, Rusku, Británii a na Slovensku. V súčasnosti úspešne expandujeme do Brazílie a krajín Južnej Ameriky. Naše výrobky distribuujeme sieťou národných dovozcov v 38 krajinách sveta.


ARDEN EQUIPMENT SLOVAKIA

Zastúpenie v Slovenskej republike máme od roku 2006. Vo výrobnom závode v Leviciach vyrábame lyžice rôznych veľkostí a typov. 90% vyrobenej produkcie exportujeme prevažne do Francúzska, Nemecka, Belgicka, Španielska a Ruska. 

Všetky lyžice vyrábame zo špeciálnych materiálov, aby svojou kvalitou dokázali pracovať aj v tých najnáročnejších podmienkach. V závode v Leviciach dokážeme zrealizovať aj projekty mimo nášho primárneho zamerania, podľa vašich požiadaviek. 

Pozornosť našich zákazníkov sme získali vysokou kvalitou, promptnosťou dodávok a riešenia problémov, ale najmä konkurencieschopnou cenou. Lyžice vyrábané na Slovensku vám dodáme v rozpätí  7-14 dní. 

 

 

Kvalita a životné prostredie

Pri výrobe našich produktov sa v maximálnej miere snažíme minimalizovať dopad výroby na životné prostredie. Rešpektujeme platné predpisy a chránime vymedzené prostredie, v ktorom spoločnosť sídli. Všetky výrobné prostriedky a techniky, ktoré využívame vo výrobe, dbajú na zachovanie životného prostredia.

Trvalé zlepšovanie kvality je hlavným záujmom zamestnancov Arden Equipment. Zvyšovanie kvality výrobkov v našej spoločnosti začína už vo fáze výskumu a vývoja - inžinieri vyvíjajú nové koncepty ako optimalizovať produkty a výkony. Kvalitu tiež strážime pri nákupe prvotriednej ocele.

Pokračovaním cieľu  "nulová chybovosť",  je tiež výrobný proces s vysokou presnosťou, prísnou kontrolou postupov v každej fáze zvárania, obrábania, montáže aj záverečnej kontroly pred odoslaním.