NAŠA OBCHODNÁ SIEŤ

Spoločnosť Arden Equipment pôsobí na trhu už od roku 1976. Zaoberá sa výrobou, predajom a servisom prídavných zariadení pre stavebné, zemné, recyklačné a poľnohospodárske stroje. Obchodná politika spoločnosti Arden Equipment je zameraná na export a vývoj tejto politiky čoraz viac posilňuje pozíciu spoločnosti na svetom trhu.

Arden Equipment má zastúpenie v 38 krajinách sveta a neustále sa usiluje o väčšie pokrytie trhu, pričom momentálne veľmi úspešne expanduje do Brazílie a krajín Južnej Ameriky.  

VÝZNAM SLUŽIEB

Spoločnosť Arden Equipment sa snaží dosiahnuť čo najlepšie výsledky v službách zákazníkom. Popritom sa môže spoľahnúť na kvalitných technikov, ktorí dbajú na potreby svojich klientov a poskytujú im kvalitné poradenstvo.

Za pomoci organizovaného kolektívu, spoločnosť ARDEN EQUIPMENT poskytuje svojim klientom vhodnú reaktivitu a dynamiku malých a stredných podnikov.

V zahraničí sa ARDEN EQUIPMENT spolieha na svojich partnerov, starostlivo vybraných pre ich technické vymoženosti, ktorí zaručujú dosiahnutie takej kvality služieb, akú má ich materská spoločnosť.

NÁHRADNÉ DIELY

Veľké zásoby náhradných dielov vo Francúzsku, v zahraničí, ako aj pojazdné dielne, umožňujú zabezpečiť rýchlu opravu priamo na mieste.